KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15075401

nr 1507 5401

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "Hångel". Signerad. Olja på duk, 41x50 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 5 december 2022
kl 20:10:00

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano